Üroloji Profesörü: Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu

Distinguished Carrier Award 2021

Dünya Üroloji Derneği tarafından kariyerleri boyunca Üroloji alanında önemli katkılarda bulunan hocalara verilen “Distinguished Carrier Award 2021“e layık görüldüm.

Devamını Oku

Kırgız Devlet Tıp Akademisi Fahri Profesörlük ödülü

Kırgız Devlet Tıp Akademisi Fahri Profesörlük ödülünü Rektör Indıra Kudaıbergenova'dan almaktan büyük onur duydum.

Devamını Oku

"İleri Yaşta Babalık" Hakkında Konuştuk

CNN Türk ve DHA ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarda ileri yaşta baba olmanın sonuçlarını ve olası risklerini konuştuk. Haberlerin detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.   https://www.dha.com.tr/video/ileri-yasta-babalik-mumkun-ama-cocuk-icin-riskleri-var-video-2260432  

Devamını Oku

38. Avrupa Üroloji Kongresi

10-14 Mart 2023 tarihleri arasında 38. Avrupa Üroloji Kongresi İtalya’nın Milano şehrinde düzenlendi. Kongrenin ikinci gününde meslektaşlarıma Peyronie cerrahisindeki yeni teknikleri aktardım.

Devamını Oku

Urology Chronicles

Türk Üroloji Akademisi, SIU (Societe Internationale d’Urologie) ve Global Androloji Forumunun işbirliğinde dün gece düzenlenen Urology Chronicles’da, Dr Jean De La Rosette, Amerika’dan Dr Ashok Agarwal, Dr Ala’a Farkouh ve Endonezya’dan Dr Widi Atmoko ile beraberdik.

Devamını Oku

Kaliforniya Üniversitesi Erkek Sağlığı Bölümünün düzenlediği Uluslararası Kurs'a katıldık

28-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Kaliforniya Üniversitesi Erkek Sağlığı Bölümünün düzenlediği Uluslararası Kurs'a katıldık.

Devamını Oku

Erkek Cinselliği ve Cinsel İşlev Bozukları ve Tedavisi Workshop’a katıldık

27-29 Ocak 2023 tarihleri arasında, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nde Erkek Cinselliği ve Cinsel İşlev Bozukları ve Tedavisi Workshop’a katıldık.

Devamını Oku

Bakü’de düzenlenen kış toplantısına katıldık

18 Aralık 2022 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen kış toplantısına katıldık.

Devamını Oku

Meslektaşlarımızla prostat cerrahisi sonrası cinsel fonksiyonları konuştuk

10 Aralık 2022 tarihinde Özel Ürologlar Komitesinin organize ettiği toplantı nedeniyle Gaziantepteydik. Meslektaşlarımızla prostat cerrahisi sonrası cinsel fonksiyonları konuştuk.

Devamını Oku

Radikal prostatektomi sonrası erektil disfonksiyonu konuştuk

25-26 Kasım 2022 tarihlerinde Türk Üroloji Akademisinin Memorial Üroloji Günlerinde, meslektaşlarımızla, “Radikal prostatektomi sonrası erektil disfonksiyonu” konuştuk.

Devamını Oku