Üroloji Profesörü: Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu

Bu beyan ateskadioglu.org’un gizlilik politikasını içerir.

ateskadioglu.org web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

ateskadioglu.org iletişim aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi penisprotezleri.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler iletişim amacı dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, ateskadioglu.org, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki iletişim formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız, işiniz vb.) vermenizi talep etmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgilerinizi, sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek amacıyla kullanılmaktadır.

ateskadioglu.org iletişim formunu doldurduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece gerekli görüldüğü durumlarda günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.